Начальник Академії нагородив кращих спортсменів та науковців
31 Травень 2017

Вихованці Академії Національної гвардії України підтвердили високий рівень підготовки майбутніх офіцерів.

Так, в Одеському державному університеті внутрішніх справ проводився конкурс наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання у 2017 році, на якому вихованка  гуманітарного факультету сержант Вікторія Гунбіна була нагороджена Дипломом ІІ ступеня в номінації «Суспільні науки».

В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проводився VIII Всеукраїнський студентсько-курсантський конкурс на кращу наукову роботу серед студентів
і курсантів вищих військових навчальних закладів та закладів зі специфічними умовами навчання «Проблеми у сфері забезпечення національної безпеки України очима майбутніх правоохоронців»,  на якому  представник факультету економіки та менеджменту старший сержант Олександр Драган був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

«На нашому шляху до набуття знань, участь у наукових конкурсах допомагає у розвитку наукового мислення, навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення завдань за призначенням. З кожним роком відбувається розширення горизонту участі представників Академії у наукових дослідженнях, конкурсах і конференціях», – розповів начальник науково-організаційного відділу підполковник Ігор Морозов.

Крім того гвардієць Академії  курсант Сергій Білоус взяв участь у складі збірної Харківської області в Чемпіонаті України з легкої атлетики з гірського бігу серед молоді на дистанцію 12 кілометрів та увійшов до трійки найкращих спортсменів чемпіонату.