Курсанти гуманітарного факультету відвідали Свято-Озерянський храм
16 Червень 2017

Особовий склад гуманітарного факультету разом зі своїм куратором підполковником Русланом Васильченком відвідав Свято-Озерянський храм, який було засновано у 1847 році за ініціативою харківського архієпископа Інокентія та старанням священників завершено у 1902 році.

Майбутні військові перекладачі під час екскурсії дізнались не тільки історичні факти про створення та існування церкви, а й ознайомились з приміщенням даного храму, адже до її складу входить приміщення для монахів та недільна школа.

«За 115 років існування церква була багато раз реконструйована, пережила не одну війну та революцію. Всі приміщення знаходяться в дуже гарному стані. Величезних зусиль для підтримання порядку та гарного вигляду докладають звичайні монахи», - каже староста храму Юрій Колесніков.

«Сама церква вражає своїми іконописом та оздобленням переважно в стилі українського бароко. Ми з радістю поспілкувалися з настоятелем церкви, задали різноманітні питання, на які настоятель із великим задоволенням відповідав», - ділиться враженнями сержант Христина Бойчук.

Мар’яна Дробик,

фото автора