Курсанти-випускники показують високі результати під час здачі державної атестації з фізичної підготовки
16 Червень 2017

В Національній академії Національної гвардії України триває здача державної атестації майбутніми офіцерами, що завершують навчання вже через тиждень. Одним з найвідповідальніших моментів є перевірка сили, спритності, витривалості та методичних навиків під час здачі екзамену з фізичного виховання та методики фізичної підготовки.

«Проходження атестації з фізичної підготовки – це показник роботи курсантів протягом всього навчання. Безумовно, щоб показати високі результати на екзамені потрібно тренуватися з моменту вступу до Академії. Програма підготовки особового складу включає цілий ряд нормативів і всі вони потребують певних навиків та наполегливості. Я вже не перший рік очолюю підкомісію і можу сказати, що курсанти Академії прикладають багато зусиль для досягнення високих показників в навчанні та спорті», - зазначив начальник відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня.

Екзамен з фізичного виховання та методики фізичної підготовки для випускників складається з: підтягування, бігу на 100 м, кросу на 3 км, перевірки знань з методики фізичної підготовки та рукопашного бою.

«Навчально-матеріальна база Академії в пункті постійної дислокації та в начальному центрі дозволяє постійно розвиватися та займатися спортом особовому складу. Про це свідчать і результати здачі державної атестації і показники на змаганнях - всеукраїнських та світових. Приємно, що протягом навчання тут постійно з’являються нові кандидати і майстри спорту, чемпіони України та світу. Ці досягнення  показують, що фізичній підготовці в Академії приділяють достатньо уваги. Не винятком став і поточний рік, майбутні офіцери показують гарні результати під час здачі атестації, сподіваюсь, так буде і наступними роками», - зазначив голова підкомісії полковник Сергій Лещеня.

Прес-служба НА НГУ переглядів - 477.