Представники керівництва Національної гвардії та Академії зустрілись з військовими абітурієнтами
16 Червень 2017

В Національній академії заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан та начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський зустрілись з абітурієнтами з числа військовослужбовців.

Гвардійці, що раніше здобули вищу освіту за цивільним фахом, мають змогу, провчившись лише півтора року, отримати лейтенантські погони. Така програма підготовки започаткована в навчальному закладі з початком в Україні антитерористичної операції і дозволяє в короткий термін підготувати для потреб військ необхідних фахівців.

«Термін навчання досить невеликий і щоб дійсно гарно навчитись за цей час і стати офіцерами ви маєте володіти величезним бажанням досягти цієї мети. Я сподіваюсь, що в цьому залі зібрані саме такі люди і ви зможете довести, що досвід, який ви отримали під час служби у військах, суттєво допоможе в навчанні», - зазначив заступник командувача Національної гвардії  генерал-лейтенант Микола Балан.

Начальник академії представив керівника навчальних зборів, начальників та завідувачів кафедр, які відповідатимуть за підготовку та здачу екзаменів абітурієнтами, довів розклад проведення вступних випробувань.

«Наш навчальний заклад має багату історію і значний досвід підготовки фахівців для військ різної направленості. Навчання в Академії базується на історичних принципах та вимогах сьогодення, тому лише кращі з вас за результатами конкурсу стануть курсантами Академії. Бажаю всім успіху та гарних результатів, сподіваюсь вже найближчим часом побачити вас з курсантськими погонами», - зазначив начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.