Випускники інженерно-технічного факультету успішно проходять державну атестацію
19 Червень 2017

Курсанти-випускники інженерно-технічного факультету проходять державну атестацію в навчальному центрі Академії.

Екзамен для майбутніх офіцерів складається з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина включає в себе питання з будови, ремонту та експлуатації автомобілів та бойових машин, що знаходяться на озброєння в Національній гвардії України. Практична – кожен випускник отримує завдання по обслуговуванню, ремонту або пошуку несправностей на автомобілях.

«Декілька років підряд ми регулярно отримуємо техніку  саме для навчання курсантів. Частина техніки була знята з довгострокового зберігання і курсанти, під час практичних занять, її ремонтували. Декілька автомобілів були відновлені до ідеального стану і зараз виглядають як нові автомобілі, а їм вже майже по 60 років. Значну увагу викладачі кафедри приділяють і новітній техніці. Сучасна програма підготовки офіцера-автомобіліста включає всі базові сучасні автомобілі, що надходять у війська, що дозволяє нам готувати фахівців готових до виконання завдань на офіцерських посадах», - зазначив начальник кафедри експлуатації та ремонту автомобілів та бойових машин полковник Віктор Темніков.

«Ми вже не перший рік є членами підкомісії з оцінювання державної атестації. І я хочу відзначити, що з кожним роком покращується не тільки програма підготовки майбутніх офіцерів, а й матеріальна база, яка використовується в навчальному процесі. Цього року ми особливо звертаємо  увагу на практичну складову і я задоволений результатами, які побачив. Курсанти і впевнено виконують отримані завдання і відповідають на додаткові питання, навіть не завжди тісно пов’язані з основним питанням. У війська зараз надходить багато нової сучасної техніки і наше головне завдання її правильно експлуатувати та підтримувати в належному стані. Академія готує автомобілістів, які здатні впоратись з такими завданнями і ми впевнилися в цьому під час екзамену», - зазначив голова підкомісії начальник управління озброєння та техніки логістики Головного управління Національної гвардії України полковник Володимир Коросташ.