Офіцери-магістри Національної академії склали випускний іспит з фізичної підготовки
19 Червень 2017

В Національній академії Національної гвардії України триває здача іспитів офіцерами оперативно-тактичного рівня, що завершують навчання вже через тиждень. Одним із найвідповідальніших моментів для військовослужбовця є перевірка сили, спритності, витривалості та методичних навиків під час здачі екзамену з фізичного виховання та методики фізичної підготовки.

«До державного іспиту з фізичної підготовки ми почали готуватися, звичайно, заздалегідь, адже розуміли, що він для нас є дуже важливим. Сьогодні всі викладалися на повну, тому вся група отримала лише позитивні оцінки», - поділився своїми думками після іспиту капітан Святослав Білейчук.

Офіцери-магістри здавали екзамен з фізичного підготовки, який включав у себе підтягування на перекладені, біг на 100 м, крос на 1 км, перевірки знань з методики фізичної підготовки та рукопашний бій.

«Відмінний результат з фізичної підготовки демонструє ваш професійний підхід до навчання офіцерській справі за всіма напрямками. Високий результат може отримати лише добре підготовлений військовослужбовець. І ви довели, що добре підготовлені і готові до нових завдань у військах», – зазначив начальник кафедри фізичної підготовки і спорту полковник Олександр Пилипець.

«Навчально-матеріальна база вишу нацгвардії є одним із найкращих майданчиків для розвитку фізичної підготовки та загартованості військовослужбовця. Про це свідчать і високі результати здачі випускників оперативно-тактичного і тактичного рівнів. Багато хто з військовослужбовців значно підвищили свій рівень фізичної підготовки саме під час навчання в Академії», - зазначив начальник відділу фізичної підготовки і спорту Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 381.