Випускники Національної академії убули до військових частин
26 Червень 2017

В урочистій обстановці молоді лейтенанти покинули стіни рідної Альма-матер та поїхали до військових частин, де вони надалі проходитимуть службу.

Щоб націлити випускників на службу до стін Академії прибули і начальники всіх оперативних об’єднань, де проходитимуть службу лейтенанти.

Командування Академії попрощалися з випускниками та наголосили, що науково-педагогічний склад Академії зробив все, для того, щоб якнайкраще підготувати їх для подальшої служби, решта – вже у руках випускників.

«Я хочу одразу вас попередити, враховуючи сьогоднішню обстановку в нашій державі та той об’єм роботи, який виконують військові частини, що попереду на вас чекає нелегке життя. Однак всі ви свідомо обрали свою професію та за роки навчання в Академії набралися необхідних знань і навичок для того, щоб стати справжнім офіцером. Я хочу ще раз привітати вас з випуском та присвоєнням первинного офіцерського звання та побажати вам кар’єрного росту, досягнення своїх цілей та мирного неба над головою», - зазначив у своєму зверненні заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

Після урочистостей випускники попрощалися зі своїми батьками та рідними, бойовими товаришами та відправилися до місць подальшого несення служби. Бажаємо їм успіхів у їх нелегкій справі та стати справжніми захисниками і опорою нашої Батьківщини.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 808.