У навчальному центрі Академії проходять підготовку майбутні офіцери запасу
12 Липень 2017

На базі навчального центру Академії тривають польові збори зі студентами, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.

Польові збори – завершальний етап дворічної підготовки студентів. Протягом місяця майбутні офіцери запасу практично відпрацьовують питання всіх військових дисциплін, які вони вивчали. Крім того, обов’язково проводяться бойові стрільби зі штатного озброєння військовослужбовців Нацгвардії та водіння бронетанкової техніки. Загалом у зборах беруть участь майже дві з половиною сотні студентів із всіх вищих навчальних закладів Харкова, серед них більше двадцяти дівчат.

«Польові збори – це момент, якого ми найбільше чекали протягом всього навчання. Багато практичних занять із значним фізичним навантаженням, проте цього не помічаєш через те, що всі вони цікаві і проходять на одному диханні. Подобається те, що всі викладачі мають величезний військовий та бойовий досвід, яким вони залюбки діляться протягом всіх занять. Кожне навчальне питання ми відпрацьовуємо з урахуванням рекомендацій та порад, які викладачі дають, враховуючи свій досвід служби», – ділиться своїми думками студент Олександр.

Підсумком проходження навчальної програми військової кафедри є комплексний державний екзамен. У разі успішної здачі іспиту, студенти складають військову присягу на вірність українському народові і одержують звання молодшого лейтенанту запасу. Надалі випускник Академії може зробити кар’єру у будь-якій силовій структурі України: Нацгвардії, МВС, СБУ, прокуратурі, Збройних Силах та інших формуваннях.