Начальник Академії зустрівся з абітурієнтами та їх батьками
17 Липень 2017

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський зустрівся з абітурієнтами та їх батьками перед початком вступних випробувань до Академії.

Цього року надійшло майже 600 справ бажаючих навчатися у Академії. Половина абітурієнтів військовослужбовці, що вже мають досвід служби у військах, решта – цивільні юнаки та дівчата, які щойно закінчили навчання у середніх загальноосвітніх закладах.

«Академія – головний навчальний заклад Національної гвардії України. Тут готують офіцерські кадри, які надалі стають основним ядром управління та забезпечення військ по всій території України. Ми активно розвиваємося, впроваджуємо нові підходи до навчання та співпрацюємо з різними організаціями на міжнародній арені. Наші курсанти беруть участь у міжнародних навчаннях, стажуваннях та тренінгах. Кращий досвід одразу знаходить своє відображення у навчальних програмах. Навчатися в Академії – це перспективний вибір сучасної молодої людини, що прагне до розвитку та зростання. Тому бажаю всім успіху на вступних випробуваннях», – зазначив генерал-майор Сергій Соколовський.

Крім того, начальник Академії розповів про структуру та склад навчального закладу, продемонстрував головні об’єкти навчально-матеріальної бази та довів основні вимоги керівництва Національної гвардії до абітурієнтів впродовж вступної кампанії.

Наступними днями всіх бажаючих навчатися чекають: іспит з фізичної підготовки, професійно-психологічний відбір та медичний огляд.

Військові абітурієнти, які не здавали зовнішнє незалежне оцінювання, цього тижня здаватимуть вступні випробування на базі Академії.

Загалом вступні випробування триватимуть до кінця тижня і вже в п’ятницю відбудеться заключне засідання приймальної комісії, де будуть оголошені прізвища абітурієнтів, яким пощастить навчатися в Національній академії Національної гвардії України.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 445.