У Національній академії Національної гвардії розпочалася вступна кампанія серед цивільної молоді
17 Липень 2017

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів та військових ліцеїв країни подали свої заяви та необхідні документи для вступу до Національної академії Нацгвардії.

Приймальна комісія розпочала свою роботу з самого ранку. Вже о восьмій годині біля контрольно-пропускного пункту військового навчального закладу зібралися абітурієнти та їх батьки. Усі з готовністю чекали на початок роботи комісії та прийом документів, що тривав до обіду.

На сьогодні престижність навчання в Національній академії та можливість несення служби в Нацгвардії є значно високими як серед хлопців, так і серед дівчат. Доказом цього твердження є чисельна кількість заяв, поданих до Академії. Загалом нараховується близько 600 справ тих, хто бажає стати курсантами одного з найстаріших вишів України. Серед них є представники цивільної молоді, військові абітурієнти, випускники коледжів та військових ліцеїв інших військових формувань.

«Щороку приймальна комісія розпочинає свою роботу ще з самого ранку, адже потік бажаючих вступити до лав Академії є великим, і ми маємо встигнути прийняти усі заяви та необхідні документі. За попередніми даними, можемо сказати, що на майбутніх курсантів очікує дійсно запекла боротьба. Якщо вони хочуть вибороти своє місце, їм треба викластися на всі сто відсотків», – зазначив секретар приймальної комісії підполковник Андрій Бухун.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський особисто перевірив хід роботи приймальної комісії та зауважив, що цьогорічні показники здачі абітурієнтами зовнішнього незалежного тестування є вищими, ніж торік.

Тож, наразі багато талановитої та розумної молоді зможуть отримати шанс навчатися в нашого вишу, отримуючи знання на одному з п’ятьох факультетів військового навчального закладу – командно-штабному, гуманітарному, інженерно-технічному факультетах, факультеті економіки та менеджменту і Київському факультеті Національної академії НГУ.

«Я багато чув про Національну академії і завжди хотів спробувати себе на військовому терені. Також, вже багато років я серйозно захоплююсь спортом. Так, на мою думку, я знайшов ідеальний для себе варіант отримання освіти – вступ до Академії Нацгвардії. Важливим для мене є і те, що мої батьки пишаються моїм вибором та цілком підтримують мене», – ділиться враженнями абітурієнт Денис.