У Національній академії проходять вступні випробування для абітурієнтів
20 Липень 2017

Випускники загальноосвітніх закладів та коледжів на заключному етапі вступної компанії до Національної академії.

Розподілені по групах, учорашні школярі – хлопці та дівчата – здають іспит з фізичної підготовки, проходять професійно-психологічний відбір та поглиблене медичне обстеження.

Іспит з фізичної підготовки включає в себе підтягування на турніку, забіг на 100 метрів і крос на відстань 1 кілометру. Дівчата замість підтягування  здавали  комплексно-силову вправу. Усі заряджені і максимально зібрані, адже саме бали з фізичної підготовки можуть виявитися вирішальними.

«Я надзвичайно хвилювався перед початком іспитів тому, що знав, який великий конкурс цього року. Я викладався на повну, боровся за кожне повторення та за кожну секунду. Сподіваюсь, моїх зусиль було  достатньо для вступу», – ділиться враженнями після екзамену з фізичної підготовки абітурієнт Андрій.

Основною метою вивчення особистісних, інтелектуальних та фізичних якостей абітурієнтів, що проводиться щорічно психологічною та медичною службою, є перевірка психологічної готовності й стану здоров’я кандидатів на навчання в Академії.

Лікар-хірург, старший лейтенант медичної служби Віктор Єрьоменко коментує хід комісії: «Щорічно на медичному огляді здійснюється перевірка стану здоров’я  майбутніх курсантів Академії, яка допомагає нам відібрати дійсно міцних і загартованих молодиків, здатних як фізично, так і психологічно служити в Нацгвардії. Хлопців і дівчат оглядають наші спеціалісти – терапевт, хірург, отоларинголог, офтальмолог, стоматолог, психіатр, дерматолог тощо – і тоді вже лікарі зможуть зробити висновки щодо здоров’я кожного з них. Нам варто бути впевненими, що абітурієнти повністю здорові, адже попереду на курсантів чекає цікаве та інтенсивне навчання, під час якого в них проходитимуть чисельні польові заняття, повітряно-десантна підготовка й постійна спортивна робота».

Після здачі випробувань, абітурієнти розумітимуть, на що їм можна розраховувати, виходячи з результатів. Попереду на них чекає засідання приймальної комісії, на якому вже буде остаточно відомо, хто стане курсантом та розпочне навчання в Національній академії Національної гвардії України.

Прес-служба НАНГУ