В Академії Нацгвардії перевірили готовність офіцерів адміністрації навчальних зборів
20 Липень 2017

Збори проводилися з офіцерами ротної ланки, які під час навчальних зборів навчатимуть новоспечених курсантів набору 2017 року основам первинної військової підготовки.

На майбутніх курсантів очікує період навчальних зборів, що проводиться в Навчальному центрі військового закладу в с. Верхня Писарівка. Збори, що триватимуть місяць, проводяться для ознайомлення курсантів з початковими положеннями військової підготовки та для їх більш швидкої адаптації до подальшої військової служби.

Під час підготовки до навчальних зборів, важливе місце займає проведення зборів з офіцерами ротної ланки. Так керівництво навчальних зборів перевіряє готовність офіцерів Академії та молодших командирів, роль яких виконують курсанти старших років навчання, до роботи під час, так званого «курсу молодого бійця». Адже під їх пильним наглядом близько 400 юнаків та дівчат робитимуть свої перші кроки в військовій справі.

«Польовий збір не тільки допомагає офіцерам краще вивчити поведінку курсантів за умов підвищених фізичних та психологічних навантажень, а й є стартовою платформою для навчання хлопців та дівчат базовим елементам військової підготовки», – зазначає начальник військових зборів, начальник командно-штабного факультету полковник Вячеслав Овчаренко.

Збори з офіцерами складалися з трьох етапів - заліку, практичного опрацювання фахових навичок та стройового огляду речового забезпечення і матеріальної бази. Все це необхідно для обов’язкового щорічного виїзду офіцерів військового закладу до Навчального центру Національної академії.

Незабаром досвідчені офіцери та молодші командири будуть навчати новоспечених курсантів загальновійськовим предметам, а саме гуманітарній, стройовій, військово-інженерній та вогневій підготовці, тактичній підготовці військ, загальній тактиці; радіаційному, хімічному та біологічному захисту військ і фізичному вихованню. Важливими для вивчення також є статути Збройних Сил України, долікарська допомога та військова топографія.

Прес-служба НАНГУпереглядів - 469.