Майбутні випускники ознайомилися з культурними пам’ятками міста Києва
27 Липень 2017

Вихованці командно-штабного факультету Академії, які наразі проходять військову практику в військових частинах Києва, відвідали пам’ятник «Батьківщина-мати» та Києво-Печерську лавру.

Планове стажування, що проводиться під пильним керівництвом досвідчених фахівців, допомагає курсантам відпрацьовувати на практиці набуті у навчальному закладі теоретичні та практичні знання. У цей час важливу роль для військовослужбовців відіграє і культурно-просвітницький аспект.

Так, організована для хлопців та дівчат екскурсія мала на меті ближче знайомство з містом та його історією. Адже, багато хто з майбутніх офіцерів відправиться служити саме в ті частини, де вони проходили військову практику, і зовсім не зайвим буде той факт, що вони зможуть в подальшому орієнтуватися в культурному житті міста.

Цього разу, гвардійці Національної академії Нацгвардії відвідали грандіозний меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні» – скульптурну композицію «Батьківщина-мати». Завдяки тому, що вона встановлена на одній з найвищих точок міста, монумент видно звідусіль, з кожної точки Києва.

Також курсанти побували на цікавій виставці бойової техніки та озброєння, із загальною площею меморіального комплексу в 10 гектарів. Присутні побачили як головну площу з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями «Форсування Дніпра», «Передача зброї», так і галерею героїв фронту та тилу з бронзовими горельєфними композиціями, чашу «Вогонь Слави», виставку бойової техніки і озброєння.

«Це дивовижне місце та, особисто на мене, найбільше враження справила виставка літаків та вертольотів, які є справжньою гордістю та прикрасою авіації. Під час екскурсії нам розповіли, що головна будівля музею може вмістити до тридцяти тисяч людей – оце так і розмах! Сподіваюся на подальші знайомства з культурним боком Києва», – каже курсант Єлизавета Патрик.

Курсанти були приємно вражені від побаченого. Вони очікують, що приїдуть сюди ще не один раз, можливо, вже у якості офіцерів Нацгвардії.

Прес-служба НАНГУпереглядів - 382.