Курсанти-зв’язківці Академії Нацгвардії опановують майбутню професію під час проходження військової практики
27 Липень 2017

Гвардійці здійснюють первинне знайомство з посадами та отримують практичні фахові навички у військових частинах.

Стажування є важливим елементом становлення курсанта в ролі офіцера. Воно поступово готує вихованців військового навчального закладу до реалій несення служби в військах. Так, аби теоретична та методична загартованість разом з польовими тренуваннями мали точки дотику та тісно пов’язувались з реальною службою у свідомості майбутніх випускників, їх щорічно відправляють до частин Національної гвардії – їх майбутніх місць проходження служби.

На цей час курсанти перебувають в своїх оперативних підрозділах та ретельно знайомляться з особливостями служби, засвоюючи на практиці, як живе і чим дихає військовий організм. Курсанти командно-штабного факультету відпрацьовують завдання щодо організації супутникового зв’язку, встановлення зв’язку як у польових, так і в стаціонарних умовах та під час командно-штабних тренувань.

«Приємно спостерігати за перевтіленням тих, хто стажуються. Вони розуміють, наскільки важливим є той час, який відведено на військову практику. Майбутні випускники вчаться розгортати радіостанції на базі вантажних бойових машин. Кожен вихованець Академії має змогу безпосередньо ознайомитись із службовою документацією, специфікою служби та діяльністю підрозділів Нацгвардії», – зазначає заступник начальника курсу капітан Роман Пристинський.

Загалом під час військової практики курсанти повинні відпрацювати документацію за фахом, індивідуальні завдання та набути якомога більше практичних навичок.

 

Автор Марина Волинчук,

фото Иллі Бухенкопереглядів - 405.