У Національній академії проведено стройовий огляд перед плановим виїздом до Києва
27 Липень 2017

Курсанти та офіцери Академії напружено тренуються задля участі в військовому параді до святкування Дня Незалежності України, що незабаром відбудеться в Києві.

За сталою традицією брати участь в параді військ, наш військовий навчальний заклад ретельно готується до цієї події, щоб гідно представити Національну академію Нацгвардії на головній площі країни в місті Києві.

Вже четвертий рік поспіль курсанти Академії виїжджають до столиці України. Там у тренуваннях до проходження урочистим маршем по Хрещатику прийматимуть участь 150 військовослужбовців Національної академії. З учасниками параду буде проводитися не менше 6 годин стройової підготовки на день.

При цьому забезпечується індивідуальна робота з курсантами. Так за кожною окремою шеренгою закріплений офіцер-куратор. Саме він у процесі підготовки оцінює кожного бійця і дає якісні поради та настанови, що сприяє злагодженості виконання.

«Попереду в наших хлопців близько трьох тижнів тренувань до урочистого моменту, коли в усього народу України захопить подих. Перед глядачами крокуватимуть вихованці Національної академії – майбутні захисники їх Батьківщини, домівок та родин! І тому важливо, щоб під час стройового огляду хлопці показали себе з найкращого боку та були готові постати на високому рівні під час проходження урочистим маршем у місті Києві», – зазначає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Мартиненко.

Академічна парадна коробка завжди була серед кращих і, сподіваємося, що цьогорічна ситуація зостанеться такою ж самою. Кожен новий день парадного розрахунку розпочинається із свіжих сил і додаткової мотивації, таких необхідних для щоденних тренувань і карбування кроку.

 

Прес-служба НАНГУпереглядів - 594.