Курсанти Академії готуються до Маршу Незалежності в Києві
31 Липень 2017

Гвардійці Національної академії, які наразі знаходяться в с. Петрівці, мають щільний графік підготовки до щорічного параду військ.

Участь у військових парадах є давньою традицією нашого навчального закладу. Починаючи з 1931 року – року створення нашого вишу, курсанти завжди були взірцем стройового вишколу на багатьох парадах. На сьогоднішній день на рахунку Академії Нацгвардії масштабні плац-паради в Харкові, декілька десятків показових виступів парадного розрахунку із карабінами та шаблями і, безумовно, участь у Марші Незалежності на Хрещатику.

Вже четвертий рік поспіль курсанти Національної академії виїжджають до столиці України. Вихованці Академії протягом трьох тижнів тренуватимуться на базі навчального центру в с. Нові Петрівці (Нацгвардії). Тренування проходитимуть щодня, окрім вихідних, по чотири години до обіду і дві години після.

«Окрім загального періоду підготовки, на наших хлопців очікує ще і 6-7 спільних репетицій, в залежності від готовності підрозділів. Кожен день гвардійця Академії спланований таким чином, щоб вони мали змогу відточити свою майстерність, і, звісно ж, не забували про вільний час. Цього року ми покажемо високий результат та глядачі зможуть побачити наші старання. Кожен з тих, хто знаходиться тут, є найкращим і ми, безумовно, доведемо це своїм виступом у Києві», – зазначає заступник начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Мартиненко.

Нагадаємо, що 24 серпня у центрі столиці України відбудуться урочистості заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. На історичному майдані Незалежності наш військовий навчальний заклад представлятимуть кращі курсанти та офіцери Академії.

Прес-служба НАНГУпереглядів - 648.