Настоятель Храму протоієрей Ігор благословив дівчат на ратну службу (ВІДЕО)
1 Серпень 2017

Вже традиційно, з початком первинної військової підготовки в навчальному центрі, настоятель Свято-Успенського Храму с. Рубіжне протоієрей Ігор зустрічається з дівчатами, які щойно вступили на навчання до Академії.

Настоятеля Храму пов’язує з навчальним закладом набагато більше, ніж просто сусідство з навчальним центром Академії. Нещодавно його молодший син закінчив наш військовий навчальний заклад та отримав лейтенантські погони. Під час Другої Світової війни Храм було знищено, а згодом військові з уламків будівлі відбудовували одне з приміщень на території навчального центру. Декілька років тому, коли розпочалась відбудова Храму, військовослужбовці Академії активно допомагали його відновлювати. Працювали і фізично, і допомагали будівельними матеріалами.

Всі підрозділи навчального закладу, під час занять у навчальному центрі завжди намагаються відвідати службу у цьому Храмі, а протоієрей Ігор завжди бажаний гість на святкових заходах в навчальному центрі.

Цього разу настоятель Храму поспілкувався з дівчатами про взаємодію церкви та армії, наголосив на принципах, яких має дотримуватись кожна жінка, в тому числі і, якщо вона проходить службу у військових формуваннях та відповів на численні питання дівчат.

На завершення зустрічі майбутні офіцери скоштували справжнього трав’яного чаю із здобою та пообіцяли ще не один раз завітати до Храму.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 576.