Курсанти-зв’язківці Академії продовжують проходити практику в військах
1 Серпень 2017

Майбутні офіцери підрозділів із забезпечення зв’язку командно-штабного факультету, які наступного року закінчать навчання, відпрацьовують практичні навички під час проходження практики у військах.

Військове стажування є складовою частиною навчального процесу, одним із важливих етапів навчання в Національній академії Національної гвардії. Воно сприяє зміцненню зв'язку Академії з військовими частинами, розвиває взаємний обмін досвідом військово-наукової роботи та сприяє створенню й поліпшенню навчання.

На базі військової частини міста Києва вихованці Академії проходять планове стажування під пильним керівництвом фахівців, відпрацьовуючи  набуті у навчальному закладі теоретичні та практичні знання. Офіцерами управління зв’язку та інформатизації Головного управління НГУ проводилися заняття з вивчення новітніх засобів зв’язку, а весь навчальний процес проходив на базі об’єднаного вузла зв’язку.

«У ході проходження військової практики гвардійці проявили високий рівень знань та умінь в управлінні діями особового складу бойових постів у повсякденній діяльності, набули та удосконалили практичні навички у виконанні обов’язків начальників вузлів зв’язку, а також у проведенні занять з бойової підготовки і заходів виховної роботи у підрозділі», – зазначає заступник начальника курсу капітан Роман Пристинський.

Гвардійці були ознайомлені з функціональними обов’язками начальника елемента вузла зв’язку, з документацією оперативно-технічної служби бойового поста, з матеріально-технічною базою вузла зв’язку, з комутацією та розподілом каналів зв’язку. Хлопці та дівчата детальніше дізналися про структуру управління елемента вузла зв’язку, тактико-технічні характеристики та побудову апаратури на бойовому посту.

Курсант Тетяна Тимченко поділилася враженнями від практики: «Сподобалося, що за кожним з нас – курсантом-стажером – був закріплений офіцер-наставник з числа найкращих офіцерів підрозділів. Це дозволило якомога краще увібрати той досвід, що передавався всім нам. Протягом стажування мене цікавило абсолютно все, проте найбільше запам’яталися вивчення особливостей проходження служби в бойовій частині, специфіка роботи на техніці та засобах ведення переговорів і передачі інформації».

Прес-служба НА НГУпереглядів - 403.