Гвардійці Академії, які братимуть участь у військовому параді, отримали благословення
2 Серпень 2017

На аеродромі заводу «Антонов» парадний розрахунок Національної академії Нацгвардії промарширував у складі військ по злітній смузі у такому ж порядку, як буде на головній вулиці країни.

У Києві пройшла загальновійськова репетиція військового параду, який відбудеться на День Незалежності України – 24 серпня. У параді приймуть участь більше 4 тисяч військовослужбовцівЗбройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, працівників Національної поліції України.

Напередодні військовослужбовці Національної академії практикувалися марширувати стройовими колонами в Академії та в Навчальному центрі Нацгвардії с. Нові Петрівці. Для повної готовності до параду необхідно ще провести певну кількість загальних репетицій з іншими підрозділами. Так на полосі Антонова відбулася одна з загальновійськових підготовок до Маршу Незалежності в Києві.

Наших гвардійців благословив на ратну працю військовий священик, капелан військової частини 3030 Північного територіального об’єднання, отець Борис Юрій. «Вітаю вас, воїни України! Для урочистого проходження ви були обрані як кращі військовослужбовці підрозділів, тож закликаю з честю та гідністю представити ваш військовий навчальний заклад та Національну гвардію. Бажаю кожному з присутніх нових звершень на благо нашої Вітчизни», – звернувся до військовослужбовців отець Юрій та окропив курсантів і офіцерів Національної академії свяченою водою.

 

Прес-служба НА НГУ переглядів - 402.