У Навчальному центрі з курсантами Академії проходить первинна військова підготовка
7 Серпень 2017

Гвардійці, які були зараховані на навчання, протягом двох тижнів опановують військову підготовку. Загалом до навчального центру Академії прибули близько чотирьохсот новоспечених гвардійців  з метою випробувати свої сили та врешті стати на захист своєї держави.

На другий тиждень підготовки курсанти вже мають закріплену за кожним зброю, продовжують вивчати практичні та теоретичні навички військової справи. Шість днів на тиждень військовослужбовці відвідують заняття. Тематика яких, поки що, однакова для всіх курсантів, не залежно від обраного напрямку навчання й охоплює широкий спектр діяльності військових підрозділів. Підготовка військовослужбовців під час навчальних зборів є важливим елементом та першим етапом загартування та розвитку навичок майбутнього офіцера.

«Всі курсанти опановують військову справу із блиском в очах. Так, дійсно, декому дуже важко, але кожен новий день вони зустрічають із бажанням до самовдосконалення та розвитку. Науково-педагогічний склад Академії активно допомагає молодим гвардійцям», – коментує хід проведення навчальних зборів начальник командно-штабного факультету полковник Вячеслав Овчаренко.

Попереду майбутніх офіцерів очікують бойові стрільби, польові виходи, насичені тренування та багато інших занять під керівництвом викладачів Академії. За два з половиною тижні курсанти пройдуть перше справжнє випробування вже в курсантських погонах – дводенний польовий вихід, на якому буде задіяна вся навчально-матеріальна база навчального центру та піший перехід до пункту постійної дислокації. Всіх, хто пройде це випробування, чекає один з найважливіших ритуалів військової людини – складання присяги на вірність українському народові.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 615.