Гвардійці Академії відвідали музей Національної гвардії в Києві
9 Серпень 2017

Курсанти ознайомилися з минулим та сьогоденням військової структури, в якій вони проходитимуть службу.

Щоб військовослужбовці краще усвідомлювали задачі, які на них покладено, їм було запропоновано ознайомитися з історією та традиціями Національної гвардії України.

Цей музей є безперечним надбанням та гордістю Національної гвардії України. Розташований він у центрі Києва та має декілька залів. У ньому зібрано тисячі експонатів, що розповідають про виникнення, історію, будову та надбання військ.

При час екскурсії вихованці найстарішого військового навчального закладу України змогли побачити фотографії, експонати, зразки форми одягу, винагороди та пам’ятні речі, які символізують різні роки існування Національної гвардії та участь її військовослужбовців у збройних конфліктах, миротворчих операціях, міжнародних та важливих суспільно-політичних заходах країни.

«Національна академія є головним навчальним закладом, який готує офіцерів для Національної гвардії. Тож, не дивно, що ми вирішили завітати до цього музею. Курсанти Академії мають знати історію військової структури, в який їм випаде честь служити на благо українському народові», – зазначив старший офіцер відділу по роботі з особовим складом підполковник Руслан Мусевич.

Крім того, хлопці ознайомилися із стелою героїв-гвардійців, які загинули під час виконання службово-бойових завдань. Під час екскурсії можна було побачити деякі особисті речі загиблих, зразки озброєння та фотографії із зони проведення антитерористичної операції.

Відвідування музею Національної гвардії України виявилось захоплюючим та інформативним заходом для майбутніх офіцерів.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 846.