У навчальному центрі відбулось свято пісні та строю
9 Серпень 2017

Військовослужбовці, які проходять первинну військову підготовку у навчальному центрі, взяли участь у пісенних змаганнях.

Конкурс пісні та строю проводився з метою підвищення злагодженості підрозділів та підтримання морально-психологічного стану особового складу. Змагання з молодим поповненням відбувалися у декілька етапів. Суддівська комісія повинна була визначити злагодженість підрозділів під час їх проходження у складі всієї роти, а потім окремо по навчальних групах.

«Під час навчання у військовому ліцеї в нас були схожі конкурси, але, звісно ж, не в таких масштабах. Дружня атмосфера та підтримка один одного дозволили нам сьогодні виграти в одній з номінацій», – коментує проведення конкурсу курсант Юлія Клак.

Не зважаючи на, поки що малий досвід військовослужбовців, вони продемонстрували достатній рівень навичок зі стройової підготовки та виконали поставлені завдання командирами.

Курсанти вже третій тиждень перебувають у навчальному центрі Академії Нацгвардії та стрімко засвоюють основи військової підготовки. За цей час курсанти взяли участь у показових заняттях, пройшли перший етап ознайомлення із загальновійськовими предметами та в урочистій обстановці отримали зброю, з якою будуть заступати на службу та стріляти на заняттях під час навчання в Академії.

Зараз вони поступово готуються до дводенного польового виходу, який буде фінальним етапом у первинній підготовці курсантів.

Прес-служба НА НГУ  переглядів - 563.