Перша боротьба за спортивну перемогу в новоспечених курсантів
10 Серпень 2017

У навчальному центрі Національної Академії було проведено турніри з баскетболу, волейболу та футболу серед гвардійців, зарахованих на навчання.

Вихованці нашого військового навчального закладу постійно працюють над удосконаленням своїх фізичних навичок на заняттях та у спортивних гуртках. Тож і перебування в навчальному центрі не стало виключенням. Майбутнім офіцерам з перших днів навчання потрібно звикати до духу змагань та здорового стилю життя.

Курсанти, які наразі проходять первинну військову підготовку, на один день змінили військовий розпорядок для дружнього змагання з футболу, баскетболу та волейболу. Представники трьох рот боролися за перемогу в цих видах спорту.

Гвардійці Академії, які прийшли в якості вболівальників, підтримували гравців команд. Усі присутні отримували багато позитивних вражень і раді були побувати на іграх улюблених видів спорту.

«Це було дуже захоплююче. Кожна з команд показала не просто високий результат, а й бажання перемоги та сильний командний дух. Мені сподобався цей день, який нас ще більше з’єднав», – ділиться враженнями курсант Денис Федик.

За оцінюванням спортсменів було визначено найкращу роту, яка набрала найбільше очок. Таким чином, перше місце посіла 1 рота, на другому місці опинилася 3 рота, а третє місце виборола 2 рота. Переможці отримали грамоти та спеціальні призи.

«Правильно організоване дозвілля, яке допомагає взаємодії колективу, забезпечує формування особистості майбутнього офіцера з високим рівнем духовного, морального, інтелектуального і культурного розвитку. Я маю на увазі як військовослужбовців-хлопців, так і курсантів-дівчат. Усі вони змагалися сьогодні за свою колективну перемогу та зрештою отримали почесні грамоти за призові місця. Але це не все… На них ще очікували і солодкі нагороди», – зазначив начальник командно-штабного факультету полковник Вячеслав Овчаренко.

Бажаємо всім учасникам вдачі, подальших перемог і позитивного відношення до спорту.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 462.