В Академії буде проведено День відкритих дверей для учасників військово-патріотичної гри «Джура»
11 Серпень 2017

thumb-newsDocument-564x376-3f2c

14 серпня о 14.00 в Національній академії Національної гвардії України буде проведено день відкритих дверей. Гості навчального закладу - 300 дітей та юнаків з усіх куточків України, які візьмуть участь у III етапі військово-патріотичної гри «Джура».

«План підготовки та проведення III Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») затверджено дорученням голови ХОДА Юлії Світличної, – відзначили в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації. – До участі в етапі допускаються по одному рою від областей та міста Києва – усього буде понад 300 учасників. Всеукраїнський етап гри проводиться методом таборування. Рої в таборі будуть поєднувати як військово-патріотичне виховання, так і фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу».

«Нашим головним завданням є ознайомлення молоді із завданнями та основними функціями Національної гвардії України. Ми покажемо учасникам сучасні зразки озброєння та боєприпасів, спорядження, екіпірування та військової техніки, що знаходиться на оснащенні військ. Академія – один з найстаріших військових навчальних закладів країни, тому досить символічно, що саме тут відбудеться один з заходів в рамках всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»», – зазначив начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Довідка. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») започаткована у 2003 році. Учасниками гри є діти та юнаки віком від 7 до 18 років, які навчаються в школах, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладах. Мета гри — виховання юних патріотів України на засадах національної гідності та активної громадянської позиції, а також пропаганда здорового способу життя. Гра проходить у три етапи, під час яких учасники змагаються у номінаціях: військово-тактична та медична підготовки, конкурси і вікторини з історії України, туристичні естафети тощо. Фінальний етап гри проходить на всеукраїнському рівні.

Запрошуємо журналістів до висвітлення заходу у засобах масової інформації. За додатковою інформацією звертатись до прес-служби Національної академії Національної гвардії України. Телефон для довідок – 097-769-01-01.