У столиці пройшов Парад військ з нагоди 26-ої річниці Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
24 Серпень 2017

У День Незалежності України Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко прийняв урочистий Парад військ, який пройшов центральною вулицею Києва.

Підрозділи різних видів та родів військ українських Збройних Сил, Державної прикордонної служби та Національної Гвардії пройшли урочистим маршем по Хрещатику.

Цьогоріч в Параді військ також взяли участь керівники оборонних відомств і військовослужбовці Збройних Сил Великої Британії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії і Сполучених Штатів Америки.

Під час урочистих заходів Глава Української держави вручив орден «Золота Зірка» з присвоєнням звання Герой України лейтенанту Василю Тарасюку та рідним загиблого капітана Євгена Лоскота.

Присутні також вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Під час святкового маршу Національну гвардію представляли розрахунки курсантів Національної академії НГУ, військовослужбовців спеціального батальйону «Почесна варта» столичної бригади охорони громадського порядку Нацгвардії та зведений оркестр НГУ. Загалом Хрещатиком пройшли понад 300 гвардійців. Перша бригада оперативного призначення Національної гвардії України ім. Петра Дорошенка отримала бойовий прапор.

Після проходження урочистим маршем військовослужбовцям Нацгвардії було вручено нагороди. Командувач НГУ подякував особовому складу за старанність та якісну підготовку до Параду.

Цього року, вперше в історії України, у параді також взяли участь військовослужбовці з 10 дружніх країн, 9 з яких є членами НАТО. Відмінністю цьогорічного параду стала виставка сучасної військової техніки та озброєння «Міць нескорених». У ній представлено близько 70 одиниць бойової техніки та озброєння.

Прес-служба НГУпереглядів - 885.