Оркестр Національної академії забезпечив музичним супроводом святкові заходи в Харкові
28 Серпень 2017

За спинами цього творчого колективу багато виступів на святах та концертах міста. Цього разу оркестр Академії забезпечив музичним супроводом урочисті заходів у місті Харкові до 74-ої річниці визволення Харкова від нацизму та 26-ої річниця Незалежності України. Чудові композиції на воєнну тематику та відомі твори лунали під час святкових заходів у місті.

Оркестр дійсно створив святковий настрій на День Незалежності у центральному парку культури та відпочинку імені Максима Горького міста Харкова. Військовий оркестр влаштував святковий концерт та взяв участь у так званому «марші». Головною алеєю парку вони крокували на чолі колони разом із артистами всього міста. Головне свято –країни з нагоди 26-ої річниці Незалежності України оркестр забезпечував музичним супроводом у Харківському національному академічному театрі опери та балету, куди були запрошені на концерт ветерани міста.

«Цього року оркестр Академії підтвердив заслужене звання висококваліфікованого музичного колективу. Адже, ми постійно розвиваємось, збільшуємо свій репертуар та досягнення. І найбільша дяка та краща оцінка нашої творчості – це саме щасливі і задоволені глядачі», – розповів начальник оркестру капітан Андрій Чебанов.

Колектив музикантів-гвардійців віднісся до кожного заходу з душею і подарували місту безліч позитивних емоцій та приємних вражень.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 330.