Гвардійці Академії привітали молодших побратимів та школярів з Днем знань
2 Вересень 2017

Курсанти Академії Нацгвардії завітали до Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою “Патріот”, Харківського Кадетського Корпусу та Харківської загальноосвітньої школи №136, де відбулись урочисті заходи  до початку нового навчального року.

Випускники Державної гімназії-інтернату, які зараз навчаються в академії вручили новоспеченим кадетам перші у житті погони.

«Я дуже пишаюсь тим, що я випускник Кадетського корпусу. Знання та навички, які дають вчителі та офіцерський склад, має достатньо високий рівень первинної військової підготовки для юнаків, що мріють зв’язати своє життя з військовою справою. Я бажаю кадетам успіхів у навчанні, спортивних та творчих досягнень, міцного здоров’я, витримки, наснаги, непохитної волі та позитивного настрою», - поділився враженнями курсант Олександр Семененко.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник начальника факультету по роботі з особовим складом полковник Анатолій Желаго: «Якісно опановуйте навчальну програму, гартуйте тіло та душу. Ви – майбутнє нашої молодої Незалежної України. За Вами її добробут, мир та спокій у наших оселях».

Після завершення урочистої частини ліцеїсти отримали поздоровлення від рідних та близьких, а курсантка Академії Анастасія Божко виконала музичну композицію «Україна». Особовий склад командно-штабного факультету продемонстрував для школярів та молодих кадетів свої вміння володінням карабінами та шаблями.

Першим уроком для ліцеїстів був «Урок мужності», який провів полковник Анатолій Желаго. Юнаки та дівчата дізнались багато корисної інформації стосовно військової служби взагалі та більш ґрунтовно щодо ролі та місця Національної гвардії України у забезпеченні миру та спокою в Україні. Для багатьох ліцеїстів та кадетів, саме Академії Нацгвардії є перспективою розвитку та подальшого навчання військовій справі, аби здобути офіцерські погони.