Начальник Національної академії зустрівся з батьками новоспечених першокурсників
2 Вересень 2017

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський зустрівся з батьками курсантів, що цього року вступили до навчання.

«Ваші діти щойно склали присягу на вірність українському народові. Це зважений крок кожного з них у майбутнє. Від сьогодні вони розпочинають нелегкий шлях із головним обов’язком – захист нашої держави. Я пишаюсь кожним з ваших дітей, адже вони вступили у ряди Національної гвардії у такий нелегкий для нашої держави час. Хочу відмітити, що кожна дитина зарекомендувала себе тільки з позитивної сторони. Особливо дівчата показали, що вони здатні виконувати поставлені завдання на рівні з хлопцями. Ми в свою чергу навчимо їх всьому необхідному аби виконувати свій обов’язок добросовісно та наполегливо», - звернувся до батьків Сергій Соколовський.

Начальник Академії розповів, що чекає майбутніх офіцерів Нацгвардії найближчим часом: навчання, польові виходи, ввід в службу та виконання повсякденних обов’язків курсантів. Батькам були представлені начальники факультетів, на яких навчатимуться їхні діти та безпосередні командири підрозділів.

Начальник Академії також ще раз привітав присутніх батьків і родичів та анонсував розпорядок вихідних днів для новоспечених гвардійців, які вони зможуть провести разом.