Курсанти Академії відвідали виставку в галереї “АВЕК”
4 Вересень 2017

Культурно-просвітницька робота в Національній академії Національної гвардії України є невід'ємною частиною навчання і виховання молоді. Під час відвідування різних заходів відбувається формування високих естетичних смаків і розвиток загальної культури кожного нацгвардійця.

В основі експозиції була представлена ексклюзивна можливість побачити справжню холодну зброю, що належала відомим історичним особам. Також зв’язківці мали змогу побачити елементи від експедиції "Музею релігій". Це численні артефакти і витвори мистецтва з приватної колекції Олександра Фельдмана "Feldman Family Museum". Курсанти ознайомились з зображенням Будди, богів індуїстського синтоїстського пантенону, побачили священні мусульманські мечі, африканські магічні статуетки, ритуальні свічники, картини і скульптури на іудейську тематику і багато іншого.

«Ми із задоволенням відвідали галерею та насолодились мистецтвом, починаючи від одного з перших знарядь і закінчуючи сучасними світовими релігіями. Створення такої виставки дає нам змогу познайомитись ближче з різними культурами та предметами мистецтва»,- ділиться враженнями курсант Юлія Когут.

В цілому, виставка ознайомила курсантів з основними етапами розвитку зброї і існуючими напрямами різних боїв, з релігіями і історією різних народів.

Курсанти отримали незабутні враження від відвідування музею і були здивовані кропіткою роботою, яка лежить в основі кожного експоната музею.

Кристина Перепелица,

фото Валерія Узловапереглядів - 540.