У Національній академії проходять заняття з першокурсниками
7 Вересень 2017

Важливою частиною навчального процесу Національної академії є проведення саме перших занять. Курсанти-першокурсники, які роблять перші кроки до знань вже з перших днів показують свої знання та прагнення навчатися.

Для гвардійців важливий початковий етап навчання, на якому буде викладена основа військової справи та базовий мінімум за вибраним фахом. З категорією офіцерів-магістрів досвідчені викладачі проводять групові заняття у вигляді семінарів, адже, це сприяє обміну досвідом набутим кожним офіцером у військах під час служби та виконання службово-бойових завдань.

«Я приємно вражений викладанням матеріалу в академії. Інформацію доводять доступно і ми легко засвоюємо новий для нас матеріал. Викладачі використовують мультимедійні й інтерактивні засоби навчання, що зацікавлює кожного учня. Завдяки таким викладачам у нас є стимул навчатися та в майбутньому бути професіоналами своєї справи», – ділиться своїми враженнями курсант Владислав Дараганов.

Повний курс навчання і отримання ступеня бакалавр складає 4 роки, для отримання повної вищої освіти надається можливість навчатися на 5 році та отримати ступінь магістр.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 551.