Курсанти командно-штабного факультету прийняли участь у фестивалі «Перлини Слобожанщини»
12 Вересень 2017

Гості свята мали можливість побачити парад яхт і байдарок, взяти участь у катанні на байдарках, каное і яхтах, побачити показові виступи взводу спеціального призначення курсантів академії Нацгвардії, відвідати майстер-класи від яхтсменів і рятувальників.

Надзвичайно видовищним став показовий виступ взводу спеціального призначення курсантів командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України. Кожен виступ містив у собі: «кати» із зброєю та без, бойовий спаринг, звільнення заручників, прийоми дій штурмової групи, індивідуальний виступ.

«Основне завдання проведення фестивалю «Перлини Слобожанщини» - формувати у молоді традиції та мотивації щодо фізичного виховання як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров’я, ведення здорового способу життя. Курсанти дізналися про культурні цінності  Слобожанщини, які є «перлинами» історії, археології, культурної спадщини нашого краю  та отримали  гарні позитивні емоції  і  святковий настрій»,- зазначив капітан Павло Лівер.

Гвардійці в черговий раз показали, що в Національній гвардії України служать справжні професіонали своєї справи, здатні захищати країну і виконувати державні завдання.