В Національній академії Нацгвардії розпочались навчально-методичні збори
12 Вересень 2017

Основними завданнями заходу є підведення підсумків  діяльності Академії за 2016-2017 навчальний рік, визначення основних завдань керівного складу та науково-педагогічних працівників щодо організації навчально-виховного процесу на 2017-2018 навчальний рік.

Головна мета навчально-методичних зборів - аналіз стану освітньої діяльності навчального закладу та визначення завдань факультетам та кафедрам.

Відкрив збори перший заступник командувача Національної гвардії України - начальник штабу генерал-лейтенант Олександр Кривенко: « Науково-педагогічний склад ведучого військового навчального закладу постійно вдосконалює методику викладання навчальних дисциплін, знаходить оптимальні форми і методи навчання. Основа інноваційної діяльності полягає в оновленні педагогічного процесу, внесенні новоутворень у траційну систему».

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський доповів про важливі заходи, які були реалізовані в минулому навчальному році – це і введення до складу академії Київського факультету, і підготовка ліцензійних справ на проведення ліцензування за усіма спеціальностями ступенів вищої освіти «магістр» та «бакалавр». Також наголосив про підвищення кваліфікаційного рівня науково-педагогічних та наукових працівників шляхом проходження курсів, стажування, підготовкою та захистом дисертацій.

Протягом заходу були надані основні завдання факультетам та кафедрам. Серед них найбільш важливими є підготовка акредитаційних справ на проведення акредитації за спеціальностями ступенів вищої освіти «магістр» та «бакалавр», впровадження стандартів НАТО в освітню діяльність навчального закладу, організація роботи курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, планування, організація та проведення польових виходів, комплексних польових занять курсантами.

Закінчення навчально-методичних зборів буде проводитись розширеним засіданням вченої ради Академії.