Зв’язківці Академії відвідали музей історії та залізничної техніки південної залізниці
13 Вересень 2017

Спочатку відвідувачі ознайомилися з експозиціями 3-х залів, які висвітлюють різні етапи розвитку Південної залізниці: історія будівництва та розвитку Курсько-Харківсько-Азовської залізниці; радянський період історії Південної залізниці; а також розвиток Південної залізниці у часи незалежної України.

Також курсанти мали змогу побачити давні та рідкісні експонати, унікальні документи та фотографії, зокрема, ручну тачку та інструменти, за допомогою яких будувалась залізниця, настінний телефон «Ericsson» у дерев'яному корпусі кінця 19 століття, облігації залізничних товариств, квитки та посвідчення залізничників минулих часів, а також макети рухового складу.

«Настільки великого музею я ще не бачив! Музей містить експонати, макети потягів реальних розмірів від сивої давнини і до теперішнього часу. Також мене вразив макет маршруту столичного експресу, що курсує між Харковом та Києвом. Всім рекомендую завітати сюди, адже такого ви не побачите ніде!», - ділиться враженнями курсант Костянтин Заремба.

Наприкінці екскурсії гвардійці ознайомились із залізничною технікою, розміщеною просто неба на території музею.

Олексій Бистриченко,

фото: сержант Костянтин Зарембапереглядів - 317.