На факультетах Академії підвели підсумки за 2016-2017 навчальний рік
14 Вересень 2017

Під час виступів розглядалось виконання поставлених завдань за напрямками  та  внесено пропозиції щодо покращення навчального процесу  на розгляд вченої ради. Особливу увагу присутні приділяли практичній складовій навчання курсантів.

Начальники факультетів доповіли про заходи, проведені протягом навчального року.

Куратори факультетів – заступники начальника Національної академії за напрямками заслухали всі доповіді, розібрали проблемні питання та підвели підсумки діяльності підрозділів.

Також були затверджені кандидати у відмінники навчання та оголошені кращі методисти.

На командно-штабному факультеті обговорили започаткування десантно-повітряної підготовки, впровадження для курсантів занять на тренажерах зенітно-ракетних установок.

Водночас, на факультеті економіки та менеджменту наголосили на прагненні готувати військових логістів до їх майбутньої служби якомога більш різнобічно.

Науково-педагогічний склад інженерно-технічного факультету обговорив проблеми та перспективи розвитку факультету, звернувши особливу увагу на збільшення кількості саме практичних занять з курсантами факультету.

На гуманітарному факультеті підкреслили важливість вивчення іноземних мов на шляху до впровадження стандартів НАТО в Національній академії.

«Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі взагалі, і в науковій діяльності зокрема, де спілкування іноземними мовами та обробка величезного обсягу інформації набуває великого значення. В більшості провідних армій Європи офіцери всіх ланок вільно володіють англійською мовою, що дозволяє проводити навчання та заняття за участі міжнародних інструкторів без використання перекладачів. Саме тому основні зусилля наша кафедра спрямовує саме на якісне вивчення іноземних мов курсантами», - зазначила у своєму виступі завідувач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації, кандидат  філологічних наук, доцент Ірина Лисичкіна.

Всі заходи спрямовані на удосконалення і підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічного складу.