Курсанти Київського факультету покращують знання англійської мови
27 Вересень 2017

За запрошенням Київського офісу Інституту Кеннана та Програми імені Фулбрайта в Україні, курсанти Київського факультету Національної академії Національної гвардії України відвідали лекцію Володимира Дубовика «Америка за часів Дональда Трампа: перші враження, проблемні питання, тренди».

Володимир Дубовик – історик, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського Національного університету імені І.І. Мечникова, директор Центру міжнародних досліджень. До сфери викладацьких та наукових інтересів Володимира Дубовика входять, зокрема, зовнішня політика США, відносини США та України, Чорноморська регіональна безпека, зовнішня політика України. У різні роки Володимир входив до складу багатьох професійних асоціацій та проектів.

Захід проводився у рамках занять відділення мовної підготовки факультету, з метою покращення рівня знань, набуття навичок спілкування та отримання практичного досвіду використання англійської мови.

«Для якісного вивчення потрібна постійна практика та спілкування саме з носіями мови. Я радий, що курсантам сподобалася лекція. Ми намагатимемося відвідувати якомога більше таких заходів, щоб майбутні офіцери добре володіли мовою, розширяли свій словниковий запас та вміли побороти мовний бар’єр», - відмітив начальник  відділення мовної підготовки майор Іван Ковальчук.

Автор: молодший лейтенант Альона Крижановська

Фото: лейтенант Ольга Колюшева