Гвардійці Академії проводять інформування населення в зоні АТО про діяльність уряду України
28 Вересень 2017

Екіпаж польового авто-клубу Національної академії разом із військовослужбовцями Західного оперативного територіального об’єднання Національної гвардії України інформують громадян, які проживають на території проведення антитерористичної операції на сході України.

На позиціях українських силовиків, гвардійці поширюють друковані видання «Донбас інформ».

«В умовах, які склалися на сьогоднішній час в АТО ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб громадяни отримали достовірні данні про діяльність уряду України. Відтак ми більше спілкуємось із місцевим населенням та співпрацюємо у цьому напрямку. Деякі навіть замовляють на перед декілька екземплярів для місцевих відомств (посміхається гвардієць Дмитро)».

Крім того, наразі екіпаж польового авто-клубу Академії Нацгвардії здійснює завдання щодо морально-психологічного забезпечення особового складу, який бере участь в антитерористичній операції. Кожен день в польових умовах  на позиціях українських силовиків гвардійці Національної академії за допомогою «польового автомобіля – друкарні» на базі вантажівки КРАЗ. Даний автомобіль обладнаний проектором для демонстрації відео, музичною апаратурою та стаціонарною друкарнею, що дає можливість готувати наочну агітацію в польових умовах без з’єднання з електромережою.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 286.