Візит заступника командувача з тилу – начальника логістики до Київського факультету Національної академії
28 Вересень 2017

Головною метою візиту стало з’ясування стану справ та надання практичної допомоги курсантам.

Оглянувши територію, навчально-матеріальну базу та стан будівель факультету, полковник Олег Кулик обговорив з командуванням пріоритетні напрямки подальшого розвитку підрозділу, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Він поспілкувався з науково-педагогічними працівниками та курсантами, почув багато позитивних відгуків щодо служби та навчання на оновленому факультеті.

Також полковник Олег Кулик оглянув продовольчий склад, ознайомився з умовами зберігання продуктів харчування та речового майна.

«Загалом я задоволений станом справ на факультеті. Вирішення проблемних питань я триматиму на особистому контролі. Кожен майбутній офіцер повинен вміти приймати рішення, відчувати відповідальність за нього. Для курсантів практичні заняття мають бути головною формою підготовки», - підводячи підсумки зазначив полковник Олег Кулик.

молодший лейтенант Альона Крижановська,

фото автора