В Академії Нацгвардії відбувся семінар-нарада з питань реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України
29 Вересень 2017

У роботі семінарі-нараді взяли участь представники вищих навчальних закладів МВС України, Державної прикордонної служби, Державної служби надзвичайних ситуацій та речники органів виконавчої влади.

Метою проведення семінару-наради стало обговорення актуальних питань реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України з представниками вищих навчальних закладів МВС, центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Розпочався захід з вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, вихованців Академії, які загинули в роки Другої Світової війни, під час виконання службово-бойових завдань по охороні громадського порядку та в зоні проведення антитерористичної операції та покладанням квітів до стели героїв навчального закладу.

На плацу для гостей було організовано виставку сучасної техніки та озброєння.

Учасники заходу переглянули виставку картин відомого українського художника Наталії Насибуліної,  які наразі представлені в Академії.

Гості оглянули навчально-матеріальну базу Академії сучасний навчально-тренувальний комплекс з вогневої підготовки, який оснащений новітніми тренажерами, мультимедійними та бойовими тирами, що дає змогу ефективно навчати володінню зброєю майбутніх офіцерів.  Високу оцінку отримав і нещодавно відкритий навчально-спортивний комплекс, який включає в себе зал для ігрових видів спорту, кросфіту, рукопашного бою та відновлювальний центр. Учасники зустрічі завітали до музею Академії, побачили навчальні приміщення навчального закладу.

Протягом семінару-наради учасники обговорювали підсумки вступної кампанії 2017 року та перспективи на 2018 рік, розглянули навчально-методичну, науково-методичну та науково-організаційну роботу Академії та інші питання щодо діяльності відомчих вищих навчальних закладів.

«Освіта – це не тільки якісні знання, але й виховання свідомості молодої людини, її патріотизму та любові до рідного краю. У цьому процесі значну роль відіграють викладачі. Саме якісна освіта має стати фундаментом сильної, багатої Української держави, запорукою її успішного майбутнього, і Академія надає у цьому необхідну підтримку», - зазначив у своєму виступі начальник Національної академії Нацгвардії генерал-майор Сергій Соколовський.

Учасники семінару-наради виявили жваву зацікавленість піднятими питаннями та взяли активну участь в їх обговоренні.

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 387.