В Національній Академії відзначили День працівника освіти
29 Вересень 2017

Щороку, першої неділі жовтня, освітяни відзначають професійне свято. Почесна, благородна праця викладача, вчителя, вихователя наповнена глибоким духовним змістом, завжди користувалася особливою повагою в суспільстві. З цієї нагоди в Академії відбулися урочисті святкування.

Заступник начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Мартиненко виступив зі словами найщиріших привітань та найкращих побажань до педагогічного складу Академії: «Сердечно вітаю професорсько-викладацький склад, курсантів і студентів, всіх, для кого викладач завжди є мудрим наставником, вірним другом і порадником. Професія викладача – дуже важка і відповідальна, адже в його руках майбутнє нашої держави. Впевнений, що підготовлені вами офіцери виправдають своєю службою надії народу, захистять суверенітет України. Бажаю Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння».

На адресу навчального закладу надійшло привітання від командувача Національної гвардії України генерал – полковника Юрія Аллерова.

Наказом начальника Академії за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники у справі підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів, працівників освіти нагородили грамотами та подяками.

Урочистості завершилися святковим концертом. Музичні номери та запальні танці з любов’ю та повагою у подарунок присутнім підготували курсанти та студенти Академії та вихованці вокальної студії «5 стихій».

Глядачі бурхливими оплесками дякували за подарований гарний святковий настрій. Заходи, приурочені Дню працівників освіти, пройшли в теплій та приємній атмосфері.

Тож зі святом Вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради незалежної України!