В Академії пройшла спільна нарада щодо залучення інструкторів до проведення занять
5 Жовтень 2017

В Національній академії Національної гвардії України пройшла зустріч щодо залучення інструкторів різних напрямків підготовки.

Нещодавно відбулася зустріч представників Головного управління НГУ старшого офіцера відділу в індивідуальній та колективній підготовці управління бойової та спеціальної підготовки полковника Сергія Шуляка, командира 6-го батальйону навчального центру НГУ підполковника Андрія Дорошенка та командування, начальників кафедр та науково-педагогічних працівників командно-штабного факультету Національної академії НГУ.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо залучення інструкторів до проведення планових занять з дисциплін військової спрямованості та під час проведення польових виходів з курсантами Національної академії.

Було розглянуто питання щодо погодження програм одиночної підготовки курсантів для досягнення одноманітності виконання тактичних прийомів.

«Проведення занять дозволять курсантам набути необхідних азів військової справи, які використовують в арміях країн НАТО», - зазначив начальник кафедри управління повсякденною діяльністю полковник Віталій Панченко.

Перспективним напрямком визначено введення посад інструкторів в Національній академії Національної гвардії України.

підполковник Геннадій Радіонов,

фото автора