Представники відділу кадрів головного управління НГУ провели заняття на курсах підвищення кваліфікації
6 Жовтень 2017

На базі Національної академії проходять курси підвищення кваліфікації з питань організації кадрової роботи з офіцерами груп, відділень кадрової роботи та старшими помічниками начальників штабу зі стройової частини та кадрів.

Для проведення занять до Академії прибули: начальник служби комплектування та проходження служби військового резерву управління кадрової роботи полковник Костянтин Федориненко, начальник служби нагороджень відділу персонального обліку управління кадрової роботи підполковник Віталій Гуцалюк, старший офіцер служби персонального обліку, декларування та проведення люстрації управління кадрової роботи майор Юрій Старенький.

Метою візиту стало надання практичної допомоги працівниками кадрових органів Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в організації заходів щодо комплектування підрозділів військового резерву та обліку військового оперативного резерву першої черги.

Протягом занять представники відділу кадрів головного управління НГУ довели до навчаємих ряд питань щодо підготовки нагородних матеріалів, оформлення матеріалів для надання статусу учасника бойових дій, вимоги щодо обліку та ведення особових справ офіцерів. Були розглянуті питання про прийняття кандидатів на військову службу за контрактом, організацію роботи з комплектування підрозділів військового резерву та обліку оперативного резерву першої черги Національної гвардії України.

«Ви займаєте відповідальні посади у військах і робите вагомий внесок у розвиток організації служби військ Національної гвардії України.  Знання, отримані вами, необхідно опрацювати та активно впроваджувати в практичну діяльність», - зазначив підполковник Віталій Гуцалюк.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 436.