Особовий склад командно-штабного факультету відвідав художню галерею
9 Жовтень 2017

Курсанти командно-штабного факультету відвідали відому в Харкові галерею «АВЕК», яка займає особливе місце в культурному житті міста.

«АВЕК» – це найбільша приватна галерея в місті, на базі якої проводяться художні виставки, і єдина, де можна зустріти картини художників зі світовим ім'ям. Курсанти мали змогу оцінити картини, які зачаровують як манерою виконання, так і змістом. Гвардійці ознайомилися з різними експонатами прикладного мистецтва, в тому числі з картинами авангардистів. Кожна картина залишила пам’ятний слід в душі відвідувачів.

«Ми із задоволенням відвідали галерею та насолодились роботами митців. В галереї представлено десятки картин відомих художників. Безумовно, всі роботи заслуговують високої оцінки, а художники –  гучних оплесків. У майбутньому я із задоволенням відвідаю інші виставки цієї галереї», - зазначив курсант Богдан Бойко.

Подібні куточки  мистецтва та інтелектуального відпочинку міста Харкова допомагають  командуванню Академії  дотримуватись пріоритетного напрямку у  вихованні майбутніх офіцерів, а саме розвитку  патріотизму і толерантності.

Прес-служба НА НГУ,

фото солдата Владислава Матюшенко