Курсанти командно-штабного факультету Академії відвідали міську виставку
12 Жовтень 2017

Майбутні офіцери завітали до музею історії та залізничної техніки, що представляє різноманіття раритетного рухомого складу та допоміжної техніки.

Для вихованців навчального закладу Нацгвардії важливу роль відіграє не лише навчальний процес, а й правильна організація дозвілля. Для загального розвитку та пізнання, для курсантів організовують відвідування театрів, галерей та музеїв.

Харківський музей залізничної техніки вважається найбільшим в Україні та налічує більше 800 експонатів. Вони представляють розвиток цієї техніки, починаючи з кінця XIX століття. Нацгвардійці розглянули макети, які характеризують дореволюційний період будівництва та покладення Курсько-Харківсько-Азовської залізниці. Наступні приміщення музею демонструють повний період розвитку Південної залізничної дороги та різноманітні зразки техніки сьогодення.

Під відкритим небом курсанти мали змогу побачити еволюцію залізничного транспорту – паровози, тепловози, різну допоміжну техніку. Завдяки такому дозвіллю курсанти відпочили від робочого процесу та збагатились новою інформацією про історію залізничного музею.

«Коли я їхала до цього музею, то не очікувала побачити таку скарбницю історичних подій. Музей розповів нам за дуже короткий час про три основних періоди розвитку та побудови залізниць. Я вважаю, що подібні культурні заходи нагадують нам про історію нашого народу, про Вітчизну, яку ми не так давно присяглися захищати" – розповідає командир третього відділення сержант Анастасія Олійник.

Автор Кристина Перепелиця

фото Марина Репринцевапереглядів - 206.