На інженерно-технічному факультеті вшанували кращих військовослужбовців
31 Жовтень 2017

Захід був проведений у  центрі культури Національної академії. Традиційно на вшанування кращих військовослужбовців факультету були запрошені батьки курсантів та ветерани факультету.

Начальник факультету полковник Владислав Єманов підвів підсумки діяльності свого підрозділу та відзначив військовослужбовців, які досягли успіхів в навчанні, спорті та науковій діяльності грамотами та подяками від Начальника Академії  з нагоди «Дня автомобіліста і дорожника» та «Дня ракетних військ та артилерії».

Заступник начальника факультету з навчальної та методичної роботи-начальник навчальної частини полковник Віктор Клішин нагородив грамотами сержантів та курсантів, які досягли значних успіхів у навчанні, а заступник начальника факультету по роботі з особовим складом майор Ярослав Павлов заохотив кращу групу та відділення факультету цінними подарунками. Від батьківського комітету особовий склад поздоровила мама курсанта Олена Жукова.

«Я хочу кожному з вас побажати завжди відповідально відноситись до військової спеціальності, яку ви обрали. Навчання на інженерно-технічному факультеті надасть змогу вам далі проходити службу у підрозділах, де обов’язки будуть пов’язані з експлуатацією та ремонтом озброєння і військової техніки. Це служба, яка вимагає від вас багато знань та вмінь. Тому, щоб справді отримати задоволення від служби, потрібно зараз закласти міцний фундамент із знань, лише тоді ви будете впевнено виконувати свої службові обов’язки і отримувати задоволення від служби», - звернувся до курсантів член ветеранської ради Академії Олексій Барташевич.

«Черговий раз ми вшановуємо кращих військовослужбовців факультету, які досягли гарних результатів у навчанні та військовій дисципліні. Я хотів би відзначити, що успіхи в службі та навчанні в значній мірі залежать і від належного виховання, яке ви отримали у сім’ї. Я хочу подякувати всім батькам, які виховали справжніх захисників», - з заключним словом звернувся заступник начальника факультету по роботі з особовим складом майор Ярослав Павлов.

Денис Терещенко,

прес-служба НА НГУ