З курсантами Київського факультету провели заняття на базі об’єднаного вузлу зв’язку Національної гвардії України
31 Жовтень 2017

У рамках програми навчання з курсантами Київського факультету Академії Національної гвардії провели практичні виїзні заняття.

На базі військової частини 3077 пройшло заняття за темою «Рухомі пункти  управління та командно-штабні машини».

Об’єднаний вузол зв’язку Національної гвардії України організаційно включає в себе стаціонарні, запасні та рухомі вузли зв’язку пунктів управління і призначений для забезпечення функціонування системи зв’язку Національної гвардії.

Завдяки розумінню командування військової частини заняття було організоване на високому рівні. Для проведення були представлені новітні рухомі пункти управління, командно-штабні машини та залучені найкращі фахівці практичних підрозділів.

«Проведення таких занять надає змогу набути практичних навичок майбутнім офіцерам. Це їм допоможе у подальшій службі не лише якісно здійснювати управління підрозділами, а й знати можливості діючої системи зв’язку та використовувати її за призначенням», - підкреслив старший викладач кафедри військово-спеціальних дисциплін підполковник Віталій Косюк.

Курсанти мали змогу ознайомитися з основними характеристиками новітніх зразків техніки зв’язку, які надходять на озброєння НГУ та практично відпрацювати навички щодо їх використання.

Альона Крижановська,

Володимир Огороднік