На Київському факультеті розпочалась здача підсумкової перевірки
22 Листопад 2017

Для перевірки рівня підготовки військовослужбовців, до підрозділу прибули офіцери Головного управління та Національної академії Національної гвардії України.

Протягом двох днів офіцери та військовослужбовці за контрактом факультету здаватимуть заліки з таких предметів як: вогнева, гуманітарна, фізична, методична, тактична та стройова підготовки та статути ЗСУ.

У перший день особовий склад на чолі з доцентом кафедри озброєння та стрільби Національної академії НГУ підполковником Володимиром Соколовським виїхав до військової частини 3027 (село Нові Петрівці), де продемонстрували свої знання та навички з вогневої підготовки.

По поверненню до підрозділу, військовослужбовці зібралися у лекційній залі факультету, де письмово, у формі тестів, показали знання з гуманітарної підготовки та статутів ЗСУ. Заліки з вищезазначених предметів приймали начальник відділу по роботі з особовим складом полковник Юрій Драган та заступник начальника відділу обліку особового складу підполковник Євген Кустодінчев.

Протягом першого дня здачі, переважна більшість військових показала відмінні та добрі результати. З впевненістю можна сказати, що військовослужбовці упродовж навчального року наполегливо працювали над собою, вдосконалювали свої професійні навички.

«Під час здачі іспитів кожен військовослужбовець демонструє, на що він здатний. Періодична перевірка у гвардійців знань та навичок військової справи  допомагає вчасно виявити напрямок діяльності, на який слід звернути більше уваги», - зазначив начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

Попереду на військовослужбовців чекає другий етап здачі заліків та підведення підсумків.

молодший лейтенант Альона Крижановська,

фото авторапереглядів - 587.