В Академії обговорили актуальні питання організації та управління діяльністю підприємств у сучасних умовах господарювання
4 Грудень 2017

На факультеті економіки та менеджменту Національної академії Національної гвардії України під науковим керівництвом начальника факультету полковника Сергія Павлова та  завідувача кафедрою менеджменту та військового господарства Майї Черкашиної було проведено VII науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні питання організації та управління діяльністю підприємств у сучасних умовах господарювання».

В ході роботи конференції на 6 секційних засіданнях були розглянуті наступні актуальні питання:  роль стратегічного маркетингу та стратегічного управління у підвищенні конкурентоспроможності підприємства, факторів покращення іміджу компанії в умовах постіндустріальної економіки; застосування лінійного програмування до обґрунтування чисельності співробітників; інвестиційна діяльність підприємств у сучасних умовах; використання людського капіталу в контексті концепції фінансового менеджменту; управління матеріальним забезпеченням Національної гвардії України.

Під час науково–практичної конференції учасники плідно попрацювали та отримали корисний досвід, обговорили перспективні наукові ідеї для реалізації нових наукових проектів.

«Проведення конференцій є систематичним на факультеті. Кожного року в нашому навчальному закладі з’являється велика кількість новітніх наукових розробок і прикладається максимум зусиль для подальшого впровадження їх в службово-бойову діяльність Національної гвардії. Сьогодення вимагає нових, виважених кроків у розвитку Національної гвардії, тому науково-педагогічний склад факультету робить усе можливе для досягнення цієї мети», - зазначив начальник факультету економіки та менеджменту полковник Сергій Павлов.

Результати роботи конференції рекомендовано до впровадження в навчальний процес Академії при викладанні дисциплін з менеджменту та військового господарства.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 278.