У харківських військових частинах Нацгвардії підвели підсумки стажування з курсантами другого року навчання
30 Січень 2018

Протягом десяти днів курсанти другого року навчання Національної академії НГУ стажувались у бригадах Східного оперативно-територіального об’єднання в Харкові. Хлопці та дівчата пробували свої сили в якості командирів відділень в підрозділах, які виконують різноманітні завдання.

Сьогодні в частинах підвели підсумки практичної роботи майбутніх офіцерів, визначили кращих курсантів, які відзначились своїми відмінними командирськими якостями, а також визначили пріоритетні напрями для подальшої підготовки вже в стінах Академії.

«Стажування існує для того, щоб ви змогли на власному досвіді дізнатись особливості роботи сержантського складу. Я дуже задоволений, що вже сьогодні більшість з вас змогли проявити себе в якості вмілих командирів», – зазначив заступник командира військової частини 3017 полковник Андрій Манько.

У кожного курсанта, які сьогодні залишили військові частини, залишилися різні враження, спогади і досвід, але в одному всі єдині – стажування було безумовно корисне.

«Для мене професійна практика пройшла дуже швидко. Отримати стільки корисних знань можна було лише у діючому підрозділі, такому як 5 Слобожанська бригада», – розповідає курсант гуманітарного факультету Руслан Піддубний.

«Мені надовго запам’ятається практика, адже тут я вперше побувала на службі з охорони громадського порядку на вулицях Харкова. Це був великий досвід для мене, як для майбутнього командира», – зізналася курсант командно-штабного факультету Анастасія Кузьміна.

 «Я проходив практику у підрозділі, що охороняє важливі об’єкти. Бути командиром відділення – це велика відповідальність, але для мене, як для майбутнього командира, це не проблема. Вже чекаю на 4 рік навчання, щоб знову приїхати на стажування до бригади», – коментує курсант гуманітарного факультету Дмитро Орлов.

Тож кожному юнаку та дівчині треба ще багато чого навчитись, перш ніж прийти до частин для стажування вже у якості офіцерів.

Група інформації і комунікації Східного ОТО

лейтенант Стас Заботнов, солдат Діана Красніковапереглядів - 465.