Гвардійці Академії розповіли ліцеїстам про навчання в вищому навчальному закладі Національної гвардії
28 Лютий 2018

Нещодавно до школярів Богодухівського ліцею № 3 з метою патріотичного виховання і профорієнтаційної роботи завітали курсанти Національної академії Національної гвардії України.

У ході спілкування з учнями, курсанти надали вичерпну інформацію щодо організації навчання та дозвілля курсантів, розповіли про спеціальності, за якими навчають у виші, про проведення різноманітних cпортивних та культурних заходів. Також ліцеїсти почули інформацію про новітнє озброєння та засоби захисту, які використовуються Національною гвардією України.

"Такі заходи надзвичайно важливі для нашого навчального закладу, адже дають розуміння і визначення важливості національно-патріотичного виховання дітей. Крім того,  орієнтують молодих людей на здобування вищої освіти у одному з найкращих вузів серед вищих військових навчальних закладів України», - розповідає перший заступник голови районної держадміністрації Валентина Зирянова.

Ліцеїстам було запропоновано продивитися відеофільми про діяльність Академії. Після перегляду військовослужбовці залюбки відповідали на запитання, які цікавили учнів з приводу вступу до навчального закладу.

Школярів надзвичайно вразив показовий виступ групи спеціального призначення та парадного розрахунку курсанток-шаблісток. Не залишилися без гучних оплесків і вокальні виконавиці - курсанти гуманітарного факультету Анна Фесенко та Марія Іщенко.

«Ми надзвичайно горді, що маємо можливість представляти наш навчальний заклад. Нас надихає блиск в очах школярів, які із захватом слідкують за нашими виступами», - ділиться враженнями сержант Христина Бойчук.

 «Кожен повинен бути захисником, навіть якщо ви й не обрали професію військового. Потрібно в душі виховувати патріотизм і любов до своєї країни. Бо саме від вас, молоді, залежить наше майбутнє», - підсумував заступник начальника гуманітарного факультету полковник Олександр Загребельний.

Вікторія Назарко,

фото Дмитра Єрошкіна

 переглядів - 218.