Гвардійці Академії представили здобутки навчального закладу на міжнародній виставці освіти (ВІДЕО)
13 Квітень 2018

За підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у Палаці спорту відбулася важлива подія в освітній галузі - XIII міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018».  Курсанти та студенти гуманітарного факультету представили Національну академію Національної гвардії України.

На урочистій частині відкриття з привітальним словом виступив заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління освіти і науки Володимир Ігнатьєв.

«Шановні  учасники 13-ої  виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018. Хочу сказати, що ми приділяємо значну увагу тому, щоб освітянська галузь широко розвивалась і дуже приємно, що сьогодні тут представлені 54 навчальні заклади. Ми докладемо максимум зусиль, щоб молодь визначилась зі своїм професійним майбутнім», - зазначив Володимир Ігнатьєв.

Під час заходу, гвардійці Національної академії розповіли про спеціальності, за якими готує фахівців  військовий заклад, показали презентаційний фільм про діяльність Академії. Майбутні абітурієнти активно спілкувалися з представниками вищого військового навчального закладу, отримуючи відповіді на всі запитання щодо вступу та навчання в Академії.

«Виставка – надзвичайно важлива подія, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомагає визначитись з майбутньою професією, і на власному прикладі, завдяки такому заходу я дізнався про Академію. Ми розповіли хлопцям і дівчатам про варіанти отримання курсантських погонів, а невдовзі і лейтенантських», - розповідає старший солдат гуманітарного факультету Павло Сторожук.

Випускник Харківського державного вищого училища фізичної культури Денис Прокоп’єв виявив бажання у майбутньому стати курсантом Академії Нацгвардії. Юнак вважає своїм життєвим кредо стояти на сторожі миру та правопорядку в Україні. І таких, як Денис, виявилося багато. Серед них не тільки юнаки, а й дівчата.

«Дитяча мрія стати військовим з роками переросла в усвідомлене переконання, і я вже цього року планую вступити до Академії Нацгвардії. Військовий, на моє переконання, найшляхетніша професія для справжнього чоловіка, в якій ти можеш проявити відвагу, доблесть і честь, і всі ці якості притаманні гвардійцям вашого навчального закладу», - ділиться враженнями Денис Прокоп’єв.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 286.